Trener osobiety Poznań

Podejmij decyzję! Musisz znaleźć kogoś, kto pomoże Ci w osiągnięciu określonego celu! Jest wiele zamierzeń, które chcemy osiągnąć np. zrzucenie kilku kilogramów, poprawa kondycji, troska o zdrowie lub przygotowanie do imprez sportowych.

 

Lecz jak teraz wybrać właściwą osobę? Aktualnie na rynku zawód trenera personalnego staje się coraz bardziej uznany. Kim jest trener personalny? Trener personalny policzy powtórzenia, zweryfikuje technikę, zmobilizuje. Dzięki układaniu pojedynczych treningów jak i całego cyklu zrealizujemy wymarzone postanowienia. Dobry trener personalny podpowie co spożywać i kiedy odpoczywać. Współcześnie coraz częściej możemy usłyszeć o zdrowym stylu życia, nie tylko osoby młode przychodzą na siłownie i sale fitness, pojawiają się tam również osoby starsze. Oczekują one od trenera zróżnicowanej i obszernej wiedzy. Bardzo często w pracy trenera personalnego wykorzystywane są sprzęty, które mogą być wykorzystywane na wiele sposobów są to: piłki, taśmy, aero stepy czy tubingi. Z urządzeń tych powinny korzystać kobiety ciężarne, osoby starsze, osoby z wadami postawy, bólami kręgosłupa, mogą być również wykorzystywane do zabaw z maluszkami czy też stretchingu. ”Encyklopedia wiedzy” tak można powiedzieć o trenerze personalnym, który jest ekspertem nie tylko w zakresie swojej specjalności sportowej. Pierwsza konsultacja jest startem. Omawiane zostają kluczowe kwestie: sposób odżywiania, spędzania wolnego czasu, dotychczasowy tryb życia, charakter pracy a także aspekty zdrowotne. W drodze do sukcesu to dieta stanowi 70-80% sukcesu. Podczas pierwszego treningu oszacowane zostaną możliwości treningowe, sprawność, koordynacja, siła, dlatego też jest on nazywany treningiem „zapoznawczym”.Trener osobiety Poznań

Przygotowany przez trenera wstępny plan treningowy lub nasze cele mogą ulec przewartościowaniu. Musimy zadać sobie pytanie jaki musi być nasz potencjalny trener personalny. Istotne jest to żebyśmy dowiedzieli się na co zwrócić uwagę podczas treningu, dlaczego jest to ważne. Od naszych silnych i słabych stron zależeć będzie jak bardzo nasz program treningowy będzie zmieniony. Psycholog i przyjaciel to role, jakie powinien spełniać trener poza byciem naszym nauczycielem. Trener osobisty Poznań jest odpowiednią frazą, którą musisz wpisać w wyszukiwarkę Google, aby odszukać osobę, którą potrzebujesz! Musi on umieć zachęcić klienta do pracy nad swoim ciałem. Plusem takiego trenera jest empatia. Nie za każdym razem klient umie wskazać swoje potrzeby. Wewnętrzna motywacja może zostać odszukana poprzez skrupulatność naszego trenera. Każdy trener, który chce się rozwijać powinien stawiać sobie nowe cele, dokształcać się, powinien wyprzedzać swoich kolegów. Dewizą winno być indywidualne podejście do klienta. Poświęcanie czasu tylko jednej osobie podczas ćwiczeń to trening personalny. Dzięki pomocy instruktora wyznaczymy założenia i je realizujemy. Trening personalny niesie ze sobą dużo korzyści. Możliwości, wydolność, stan zdrowia, humor to właściwości indywidualne dla każdego klienta, które są wzięte pod uwagę w czasie takiego rodzaju treningu. Cała uwaga instruktora w ciągu treningu personalnego poświęcona jest tylko Tobie.

Istnieją 2 możliwości.

  • Pasjonaci siłowni z reguły korzystają z treningu instruktażowego.
  • Drugą alternatywą są regularne treningi z prowadzącym, który układa również plany diet.

Godne rekomendacji są treningi personalne dla osób, które jak najszybciej pragną zrealizować swoje postanowienia.

Obecnie na czasie staje się być „fit”, ale jest również kosztowne. Za jeden trening personalny zapłacimy od 100 do 160 zł.

Determinacja do treningu, specyficzne podejście, rozpisanie planu dietetycznego to wszystko zrobi dla Ciebie trener osobisty w Poznaniu – nie czekaj!

By admin