Chcesz schudnąć, zgubić parę zbędnych kilogramów, które są pozostałością, np. po zimie bądź ciąży? Koniecznie skontaktuj się ze sprawdzonym, wykwalifikowanym dietetykiem. Chcąc zrealizować swoje cele, marzenia o pięknej figurze, zmienić tryb życia na zdrowszy, poprawić wygląd cery, koniecznie umów się na spotkanie z dietetykiem. Każdy traktowany jest w sposób indywidualny. Diety, programy żywnościowe są dostosowywane do problemów, z którymi zmaga się dana osoba. Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzony wywiad żywieniowy z pacjentem, przeanalizowany zostanie także jego skład ciała, a na końcu określony zostanie cel do zrealizowania. Wszystkie te czynności pomogą w skutecznej realizacji zamierzeń bez skutków ubocznych, tzw. „efektu jo-jo”.

Dietetyk Poznań – różnorodność oferty

Oferty, które proponują dietetycy są bardzo bogate i urozmaicone. Poradnie świadczą takie usługi jak: indywidualne konsultacje dietetyczne, dietoterapie, plany żywieniowe dla każdej grupy społecznej, a także kobiet w ciąży lub planujących ciążę, edukację żywieniową dotyczącą poprawy stanu swojego zdrowia. Oferta skierowana jest nie tylko dla indywidualnych jednostek, ale również dla firm i przedsiębiorstw. Dietetyk pracujący w poradni układa jadłospisy według wytycznych (dla hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli), organizuje warsztaty zdrowego odżywiania. Odchudzanie pod okiem dobrego dietetyka jest zdrowe i skuteczne. Odpowiednio dobrana dieta jest gwarancją poprawy samopoczucia, ciała, wyglądu.

odchudzanie-pod-okiem-dietetyka

Profesjonalne doradztwo – diety i odchudzanie

Potocznie mówi się: „żeby żyć, trzeba jeść”. Jest to słuszne stwierdzenie pod warunkiem, że posiadamy odpowiednią wiedzę na temat prawidłowego odżywiana. Chcemy jeść to, co lubimy, a przy okazji nie przytyć? Jest to możliwie dzięki współpracy z dietetykiem. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, żeby zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

By admin