Skuteczny dietetyk gwarancją pięknej sylwetki

Chcesz schudnąć, zgubić parę zbędnych kilogramów, które są pozostałością, np. po zimie bądź ciąży? Koniecznie skontaktuj się ze sprawdzonym, wykwalifikowanym dietetykiem. Chcąc zrealizować swoje cele, marzenia o pięknej figurze, zmienić tryb życia na zdrowszy, poprawić wygląd cery, koniecznie umów się na spotkanie z dietetykiem. Każdy traktowany jest w sposób indywidualny. Diety, programy żywnościowe są dostosowywane do problemów, z którymi zmaga się dana osoba. Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzony wywiad żywieniowy z pacjentem, przeanalizowany zostanie także jego skład ciała, a na końcu określony zostanie cel do zrealizowania. Wszystkie te czynności pomogą w skutecznej realizacji zamierzeń bez skutków ubocznych, tzw. „efektu jo-jo”.

Dietetyk Poznań – różnorodność oferty

Oferty, które proponują dietetycy są bardzo bogate i urozmaicone. Poradnie świadczą takie usługi jak: indywidualne konsultacje dietetyczne, dietoterapie, plany żywieniowe dla każdej grupy społecznej, a także kobiet w ciąży lub planujących ciążę, edukację żywieniową dotyczącą poprawy stanu swojego zdrowia. Oferta skierowana jest nie tylko dla indywidualnych jednostek, ale również dla firm i przedsiębiorstw. Dietetyk pracujący w poradni układa jadłospisy według wytycznych (dla hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli), organizuje warsztaty zdrowego odżywiania. Odchudzanie pod okiem dobrego dietetyka jest zdrowe i skuteczne. Odpowiednio dobrana dieta jest gwarancją poprawy samopoczucia, ciała, wyglądu.

odchudzanie-pod-okiem-dietetyka

Profesjonalne doradztwo – diety i odchudzanie

Potocznie mówi się: „żeby żyć, trzeba jeść”. Jest to słuszne stwierdzenie pod warunkiem, że posiadamy odpowiednią wiedzę na temat prawidłowego odżywiana. Chcemy jeść to, co lubimy, a przy okazji nie przytyć? Jest to możliwie dzięki współpracy z dietetykiem. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, żeby zmienić coś w swoim życiu na lepsze.