Pracownik z Ukrainy - rekrutacja na potrzeby firmy.

Polski rynek gospodarczy wykazuje znaczne braki kadrowe. Brakuje pracowników do wykonywania wielu zawodów, szczególnie widać to na przykładzie pracowników fizycznych. Mimo to rynek wciąż się rozwija i to dość intensywnie. Powstają nowe firmy, przedsiębiorstwa, które świadczą różnorodne usługi. Pracodawcy poszukują pracowników, chętnie zatrudniają w swoich firmach pracowników z Ukrainy. Dowiedz się więcej o korzyściach zatrudnienia pracowników ukraińskich w firmie oraz z jakiej pomocy można skorzystać.

Pracownicy z Ukrainy – skorzystaj z pomocy agencji pracy

Braki kadrowe w firmie to sytuacja, w której znajduje się nie jeden pracodawca w Polsce. W związku z tym zatrudniają oni pracowników spoza granic kraju, najczęściej zza wschodniej granicy, głównie z Ukrainy. Zatrudnienie takiego pracownika wiąże się jednak z procedurami, przez które muszą przejść zarówno pracodawca, jak i pracownik. Polskie prawo wymaga zezwoleń na pracę oraz zezwoleń na pobyt. Warto skorzystać z profesjonalnej agencji pracy, która zajmie się wszelkimi procedurami. Agencja pracy dysponuje dużą ilością pracowników, którzy są gotowi podjąć pracę na terytorium Polski. Nie trzeba szukać na “własną rękę”, lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zrekrutują pracownika pod konkretne stanowisko pracy.

Pracownik z Ukrainy - rekrutacja na potrzeby firmy. Doradztwo personalne strzałem w dziesiątkę

Doradztwo personalne jest bardzo przydatne w dużych firmach, przedsiębiorstwach, gdzie pracuje duża liczba pracowników na zróżnicowanych stanowiskach pracy. Doradztwo personalne obejmuje pomoc w znalezieniu nowych pracowników. Nawiązując współpracę z firmą zajmującą się doradztwem, możemy liczyć na rzetelną rekrutację osób do firmy zgodnie z naszymi oczekiwaniami, przedstawienie bogatego katalogu ofert prac, a także kompleksową obsługę nowo powstającego przedsiębiorstwa. Doradztwo to również obsługa kadrowa i kadrowo – płacowo. W firmie wszystko musi ze sobą współgrać, być w jak najlepszym porządku. Warto skorzystać z pomocy osób, które posiadają duże doświadczenie tym zakresie. Prowadzenie firmy to dużą odpowiedzialność.

By admin