zdrowe produkty

Zbliża się wiosna, a zaraz po niej nasze wyczekane wakacje. Wiele osób już od nowego roku ma jedno, powszechne postanowienie brzmiące ,,zrobię świetną sylwetkę na lato”. Wielu osobom się to udaje. Trzeba ogromnej motywacji i samodyscypliny, aby zdobyć upragnioną sylwetkę. Wiele pań nie wie, jak zacząć takie działania, które spowodują, że nasza sylwetka poprawi się. Najważniejsza jest zdrowa dieta i sport. Co zrobić, aby zdobyć upragnioną sylwetkę?

Upragniona sylwetka na lato – motywacja najważniejszą rzeczą!

Wiele kobiet decyduje się na drastyczne diety, które po dłuższym czasie i tak nie sprawdzają się. Ważne jest zatem, aby dieta bogata była we wszystkie, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze. Należy zmniejszyć porcje i zwiększyć ich częstotliwość spożywania. Dania powinno jeść się regularnie co 3-4 godziny, 5 razy w ciągu dnia. Porcje powinny być małe. Najwięcej w trakcie takich diet zjada się kurczaka, gotowanych warzyw oraz ryżu. Ważne są też owoce i warzywa. Jednak owoce można spożywać jedynie do godziny 14, gdyż również zawierają wiele cukrów. Bardzo niezdrowe są wszelkiego rodzaju pakowane produkty spożywcze, które są przetworzone chemicznie. Należy odrzucić słodycze, napoje słodkie i gazowane oraz alkohol. Zdrowa dieta to podstawa, aby zgubić zbędne kilogramy.

zdrowe produkty

Dieta pudełkowa – moda i zdrowa

W dużych miastach coraz więcej osób decyduje się na zakup diety pudełkowej. Zdrowa żywność oraz wydzielone porcje dostarczane raz dziennie to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią spędzać czasu w kuchni, a gotowanie dla nich to ,,czarna magia”. Pięć dań, które spożywa się w ciągu dnia dostarczane są raz dziennie. Diety takie układa dietetyk indywidualnie, podług potrzeb każdego klienta.

ćwiczenia kobiety i mężczyzny na siłowni

Co jeszcze robić, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę?

Idealna dieta na lato to nie wszystko! Ważny jest również ruch. Aktywność fizyczna to podstawa. Dostosuj takie ćwiczenia, które sprawią Ci przyjemność! Ostatnio popularne stały się treningi z trenerem personalnym, który dobierze nam treningi tak, aby jak najlepiej wpłynęły na nasze ciało i organizm. Trener personalny podpowie nam jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia oraz jaka powinna być ich częstotliwość. Biegi, jazda na rowerze czy ćwiczenia w domu z dostępnymi programami w Internecie to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na siłownię czy basen. Każda aktywność fizyczna dobrze wpłynie na nasz organizm. Ważne jest jednaj, aby co jakiś czas zwiększać wysiłek i częstotliwość ćwiczeń, aby nie przyzwyczaić naszego organizmu do monotonii dotychczasowych ćwiczeń.

By admin