Jak odpowiednio dobrać staniki push up?

Każda kobieta, która kupuje bieliznę liczy na to, że będzie ona odpowiednio dobrana. Niestety często się zdarza, że biustonosz jest za ciasny, albo miseczka jest za mała. Dlatego warto skorzystać z pomocy osoby, która zna się i wie jak dobrać odpowiedni stanik. Coraz więcej kobiet kupuje bieliznę droższą lecz lepszej jakości. Wysoka jakość materiału pozwala zachować dobry stan przez dłuższy czas. Dowiedz się jak dbać o biustonosz oraz do kogo zwrócić się z pomocą, aby wybrać idealnie dobrany biustonosz.

Profesjonalny dobór biustonosza – do kogo się zwrócić?

Profesjonalnym doborem odpowiedniego biustonosza zajmuje się braffiterka. Są to specjalistki od staników i pracują zazwyczaj w sklepach z bielizną. Ich doświadczenie i wiedza powodują, że w końcu możemy mieć idealnie dobrany biustonosz do rozmiaru piersi.

Braffiterka na podstawie rozmiaru biustu, kształtu i jego rozmieszczenia dobiera najlepszy model biustonosza oraz określa jego prawidłowy rozmiar. Bardzo często zdarza się, że kobiety mają źle dobrany rozmiar stanika, co powoduje nieestetyczne ułożenie piersi. Ważne, aby piersi każdej kobiety prezentowały się wygodnie, apetycznie i z klasą.

Braffiterka podpowie nam jak wybrać najlepszy stanik na co dzień lub jaki stanik push up będzie najlepszy na specjalne okazje. Braffiterka podpowie nam jak dobrać odpowiednią bieliznę, poda nasz dokładny rozmiar oraz da wskazówki co robić, aby nasz biust wyglądał dobrze.

A jeśli wybierasz się na wakacje to braffiterka na pewno pokaże ci najmodniejsze kostiumy kąpielowe push up i pomoże wybrać ten najlepszy.

biustonosze

Co robić, aby stanik posłużył dłużej?

Aby biustonosze nadawały się dłużej do użytku warto o nie odpowiednio zadbać. Oto kilka rad:

  • pranie ręczne – najlepiej prac staniki push up ręcznie w letniej wodzie, dodając odpowiednie środki piorące. Pranie ręczne powoduje, że staniki nie odkształcają się,
  • brak tarcia materiału – w czasie prania najlepiej jeśli nie będziemy trzeć materiału, tylko go wyciskać,
  • brak płynów do płukania – należy pamiętać, że podczas prania staników NIE używamy płynów do płukania, ponieważ zmiękczają one włókna,
  • pranie w pralce – jeśli pierzemy w pralce stanik musi być w specjalnym woreczku, który ochroni go przed zniszczeniem. Należy stosować się do wskazówek producenta na metce.

    kobieta mierzaca obwod stanika